Solenizanci oraz ważne daty

Prezent

Dzisiaj jest Wtorek 3 września 2013, i są imieniny: Doroty, Grzegorza, Izabeli. Pamiętaj o życzeniach!

A już za tydzień świętują: Lucjana, Rajmunda

Kalendarz

Obchodzimy rocznicę:

  • 1897 - Pierwszy automat do gry - „Jednoręki bandyta”
  • 1987 - „Czarny czwartek” warszawskiej komunikacji miejskiej

Horoskop - Skorpion

Pomyślny dzień na spotykanie starych znajomych, odwiedziny, wizyty i podróże. Możliwe też, że odżyje jakiś flirt, który wydawał się dawno odejść w zapomnienie. Urodzonych w II dekadzie znaku czekają interesujące dyskusje, dzięki którym inaczej spojrzysz na swoje problemy.

Salony Orange a Neostrada TP

Salony Orange oprócz sprzedaży usług telekomunikacyjnych oferują sprzedaż Neostrady TP. Dostępna jest ona w wielu, ale nie we wszystkich salonach. Dlatego zanim wybierzemy się do salonu po zakup sprawdźmy, czy w danym punkcie będzie to możliwe. Salony Orange sprzedające Neostradę podpisują z klientem umowę oraz wydają modem internetowy.

http://www.orange.pl/

Foto: www.centrumetc.pl

W salonach dostępne są wszystkie…

salony orange

Foto: bestmobile.pl

W salonach dostępne są wszystkie warianty Neostrady. Salony Orange podpisują zobowiązania abonenckie na Internet na okres 12 miesięcy, 24 miesięcy lub na czas nieokreślony. W zależności od czasu trwania umowy salony Orange oferują różne promocje. Dla abonentów, którzy podpiszą umowę na 12 miesięcy, przez pierwsze 2 miesiące trwania umowy zapłacą 1zł abonamentu. Okres 24 miesięczny zwiększa czas opłaty 1zł za abonament przez 180 dni. Normalna stawka za Neostradę wynosi, w zależności od prędkości, od 49zł do 69zł bez VAT. Jeśli chodzi o opłatę aktywacyjną salony Orange naliczają ja w momencie rejestracji Neostrady. Do zakupu salony Orange dołączają często gratisy w postaci myszek bezprzewodowych lub kamer internetowych.

Kurs walut

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Demoty

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>