Salony Orange a Neostrada TP

Salony Orange a Neostrada TP

Salony Orange oprócz sprzedaży usług telekomunikacyjnych oferują sprzedaż Neostrady TP. Dostępna jest ona w wielu, ale nie we wszystkich salonach. Dlatego zanim wybierzemy się do salonu po zakup sprawdźmy, czy w danym punkcie będzie to możliwe. Salony Orange sprzedające Neostradę podpisują z klientem umowę oraz wydają modem internetowy.


salony orange

Foto: www.centrumetc.pl

W salonach dostępne są wszystkie warianty Neostrady…

salony orange

Foto: bestmobile.pl

W salonach dostępne są wszystkie warianty Neostrady. Salony Orange podpisują zobowiązania abonenckie na Internet na okres 12 miesięcy, 24 miesięcy lub na czas nieokreślony. W zależności od czasu trwania umowy salony Orange oferują różne promocje. Dla abonentów, którzy podpiszą umowę na 12 miesięcy, przez pierwsze 2 miesiące trwania umowy zapłacą 1zł abonamentu. Okres 24 miesięczny zwiększa czas opłaty 1zł za abonament przez 180 dni. Normalna stawka za Neostradę wynosi, w zależności od prędkości, od 49zł do 69zł bez VAT. Jeśli chodzi o opłatę aktywacyjną salony Orange naliczają ja w momencie rejestracji Neostrady. Do zakupu salony Orange dołączają często gratisy w postaci myszek bezprzewodowych lub kamer internetowych.

Kurs walut

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Demoty

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>